SIA "Future Development" ir dibināts 2015. gadā kā uzņēmums, kura sākotnējais pamatdarbības virziens bija darba aizsardzības un juridisko pakalpojumu sniegšana gan privātā sektora juridiskām un fiziskām personām, gan valsts pārvaldes iestādēm. 2016. gadā uzņēmums nodibināja akreditētu Tukuma profesionālās tālākizglītības un profesionālās pilnveides izglītības iestādi un kopš tā laika katru gadu organizē dažādas apmācības un profesionālās pilnveides kursus. No 2018. gada uzņēmums papildus piedāvā arī sertificēta datu aizsardzības speciālista pakalpojumus. Gadu gaitā, nemitīgi attīstoties un pilnveidojoties, šodien uzņēmums var lepoties ar plašu un stabilu klientu loku, kā arī ar spēcīgu un konkurētspējīgu komandu.

KĀPĒC IZVĒLĒTIES TIEŠI MŪS?

Lai arī mūsdienās pakalpojumu piedāvājums ir bezgala plašs, un nereti klients tajā var apjukt, tomēr katram vadītājam ir svarīgi izvēlēties labu un zinošu pakalpojuma sniedzēju, uz kura kompeteneci vadītājs var paļauties. Mūsu uzņēmuma priekšrocība ir daudzpusīgi speciālisti, bagāta praktiskā pieredze, kā arī mūsdienīgs un kvalitatīvs pakalpojums.

Mūsu speciālisti savas zināšanas un praktiskās iemaņas ir guvuši daudzu gadu darbā gan privātajā sektorā, gan valsts sektorā, tāpēc mūsu uzņēmums var vienmēr piedāvāt efektīvus, visaptverošus un uz zināšanām balstītus risinājumus.

Ņemot vērā straujo informācijas tehnoloģiju attīstību un pamatojoties uz pieaugošo pieprasījumu, arī mūsu uzņēmums cenšas iet laikam līdzi un nodrošina mūsdienām atbilstošu pakalpojumu klāstu. Piemēram, šobrīd, arvien biežāk sniedzam savus pakalpojumus digitālā veidā.

Kvalitatīvs pakalpojums mūsu ieskatā nav tikai normatīvo aktu prasību izpilde. Tā ir arī pozitīva saskarsme un veiksmīga abpusējā sadarbība ar klientu. Mēs, sniedzot pakalpojumu, saviem klientiem esam padomdevēji un atbalsts. Priekšroku dodam individuālai pieejai un pakalpojumu pielāgojam klienta vēlmēm un iespējām. Mūsu prioritāte ir augsti kvalitātes standarti un nevainojama darba ētika.

Mūsu uzņēmuma bāzes darbinieku skaits ir neliels un tas ir veidots ar mērķi, lai mēs spētu kontrolēt veiktā pakalpojuma kvalitātes standartus. Tā kā mums ir svarīgi padarīt uzticēto darbu un paveikt to labi, tad uzskatām, ka labus darba rezultātus vieglāk nodrošināt nelielam, bet spēcīgām darbinieku lokam.

SAZINIES AR MUMS!

Sazinieties ar mūsu komandu, un mēs priecāsimies Jums palīdzēt!

KONTAKTI